Przejdź do treści

WARTO WIEDZIEĆ PRZED WYBOREM WYKONAWCY BALUSTRAD

Witam.
Branża ślusarska, a zwłaszcza producentów balustrad , oferuje duży wybór wykonawców i modeli balustrad.
Decydując się na wykonanie nowej lub wymianę balustrady, większość Klientów kieruje się czynnikiem finansowym. Należy jednak szczerze sobie odpowiedzieć, co i jakiej jakości dostaniemy za niską cenę.

 

Klient podejmując decyzje o montażu balustrady, poniósł już znaczące koszty na wybudowanie i wykończenie wnętrza domu, tarasu , balkonu, schodów lub przeprowadził gruntowny remont i zdecydował się na wymianę balustrad na nowe. Wybierając ofertę wykonawcy, który zapewnia, że za niską ceną idzie jakość i fachowość jego pracy, naraża się na ryzyko dodatkowych kosztów. Szeroko pojęty Internet , pełen jest ofert w bardzo kuszących cenach. 

Informacje którymi się dzielę, nie mają na celu skierowania wszystkich zamówień do PPUH Welder, na rynku są też inne Firmy świadczące usługi dobrej jakości. Informuję o nierzetelnych, nieuczciwych wykonawcach, o osobach które narażają Państwa na koszty oferując towar i usługę marnej jakości.

Chcemy przekazać wiadomość , że to w Państwa interesie jest to, aby nie cena decydowała o wyborze wykonawcy. Osoba świadcząca usługę zarobi swoje, a Klient zostaje z wyrobem niskiej jakości oraz brakiem zadowolenia w przypadku gdy usługa wykonywana jest przez osoby niewykwalifikowane do prac ślusarskich lub spawalniczych.

Miałem możliwość zobaczyć i poprawiać po tego typu wykonawcach ich realizacje balustrad. Klienci przyznawali że skusiła ich cena, jednak efekt finalny nie jest wart złamanego grosza. W kilku przypadkach , poza wymianą balustrad, konieczne było wykonanie od nowa całej powierzchni balkonów (odpadające płytki, nowa hydroizolacja) z powodu zastosowania niewłaściwych (tańszych) technik montażu. Estetyka wykonania, jest drugą kwestią, lecz co nie podoba się mnie może podobać się komuś innemu i o tym nie dyskutuję.

 

Załączone fotografie obrazują co można dostać gdy głównym czynnikiem decydującym o wyborze wykonawcy jest aspekt ekonomiczny . 

Naprawdę zasługujecie Państwo na usługi lepsze niż te oferowane przez „pseudo fachowców” , a oszczędzając dzisiaj na cenie, możecie stracić jutro na naprawie, wymianie i tym podobnych dodatkowych pracach , w przypadku gdy traficie na któregoś z wykonawców z prezentowanych zdjęć. Takie sytuacje to niepotrzebny stres i marnowanie cennego czasu.

Oferowane przez nas konstrukcje są może droższe od oferowanych i produkowanych na masową skale , ale w stosunku jakość wykonania- cena- użytkowanie , zapewniamy że wypadamy korzystniej. 

W przypadku podstawowego modelu balustrady ze stali nierdzewnej wykonanego z rur fi 42.4 oraz fi 12 lub 16 finalna różnica w cenie ( uwzględniając montaż ) a oferowanego przez konkurencje wyniesie maksymalnie 100 złotych. Przy czym w większości przypadków konkurencja oferuje balustrady z rur fi 42.4 oraz pręta fi 10 spawanego do powierzchni słupka co ma bardzo duży wpływ na estetykę i trwałość balustrady.

Zachęcam do sprawdzenia wiarygodności wykonawców przed podjęciem decyzji o współpracy, poprzez przeczytanie opinii na portalach społecznościowych , Google lub zasięgnięcia  informacji u znajomych, ewentualnie zapytać gdzie można zobaczyć “na żywo” realizacje producenta balustrad.